Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 08-08-2013, 14:19
beroun beroun je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Apr 2012
Standardní Moderátor na zkoušku

Dobré odpoledne přeji všem,

jak jste si už mnozí určitě všimli (i díky úsilovné práce některých roznašečů drbů :D), tak jsem se (pro některé nečekaně) stal Moderátorem.
Stejně jako mnohokrát předtím, ne každého tahle novinka potěšilo, ale holt se tak stalo. Chci hlavně ujistit všechny, že jsem Moderátorem na zkoušku, což znamená že podle mého chování se pak rozhodne jestli zůstanu ve funkci nebo ne. Tudíž prosím o oznámení o kritiky ohledně každé chyby co udělám, jedině tak to můžu napravit abych MODem zůstal

Byl bych rád, kdyby všechny nespokojenosti či neobliby nebo cokoliv jiného, byly, aspoň na tu dobu co budu tady ve zkoušce, hozeny za hlavu. Nerad bych s kýmkoliv vycházel špatně.

Nakonec, asi o mě taky příliš nevíte, musím ale oznámit že nejsem ten typ člověka co by sdílel osobní informace, ale pokud by vás ale něco nepříliš osobního zajímalo, tak můžete se na mě zeptat buď pomocí Soukromé Zprávy nebo pomocí Chatu, pokud tam budu, vždy rád odpovím pokud to je v mých možnostech.

Samozřejmě, jak jsem už do jisté míry dělal i předtím, každý dotaz ohledně hry nebo fóra rád zodpovím, tudíž nebojte se cokoliv zeptat.
S hrou mám zkušenosti i z jiných serverů, nejen českých, takže i když jsem ve zdejším fóru pouze cca. rok a půl, tak v zahraničních fórech jsem už byl dříve, ale už se tam nepřihlašuju, protože jsem tamní účty musel smazat, tudíž úplně nezkušený zas nejsem.

To je tak vše, nebudu předsi ukecaný.

S pozdravem,
beroun

Naposledy upraveno beroun; 08-08-2013 v 14:41.
Následující uživatelé (celkem 21) řekli "Díky" uživateli beroun za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání