Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Ocenění & Kritiky Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí? Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-12-2015, 19:54
firedaxter firedaxter je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Standardní utoky v pevnosti

Po novom update som si vsimol ze pridali pri vybere poctu vojakov farebny pas ze kolko vojakov by si mal dat. Myslim ze to nie je dobra vec lebo teraz kazdy bude vediet kolkych by mal vybrat a prehra je znizena. Podla mna zla vec. Kazdy vie kliknut podla toho co ti ukazuje. Ja by som to navrhoval aby sa to zrusilo.

Naposledy upraveno firedaxter; 18-12-2015 v 19:59.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to firedaxter For This Useful Post:
Staré 18-12-2015, 22:39
jenyk jenyk je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Nov 2011
Standardní utoky v pevnosti

asi tak

Naposledy upraveno jenyk; 18-12-2015 v 23:29.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 01:06
Vlník Vlník je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

A když jsme u updatu, neměnil se v něm nějak způsob přiřazení soupeřů v pevnosti? Protože to co mi dává teď je mnohem mnohem silnější než předtím. Býval tak každý druhý soupeř alespoň hratelný, teď mi to v 95% ukazuje, že ani s maximem (18 vojáků level 70) nemám šanci (což nemohu popřít :D ) a když už jí mám, tak má soupeř 600 dřeva a 300 kamene, s tím ani nepokryji náklady. S přeskakováním soupeřů 1 vojákem jsem hluboko ve ztrátě a o zlatě nebo věčném čekání se ani nemá smysl bavit. Nevím, co s tím kdo dělal, ale útoky v pevnosti teď úplně ztratili smysl :-/
Staré 19-12-2015, 10:31
Suryio Suryio je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Vlník Zobrazit příspěvky
A když jsme u updatu, neměnil se v něm nějak způsob přiřazení soupeřů v pevnosti? Protože to co mi dává teď je mnohem mnohem silnější než předtím. Býval tak každý druhý soupeř alespoň hratelný, teď mi to v 95% ukazuje, že ani s maximem (18 vojáků level 70) nemám šanci (což nemohu popřít :D ) a když už jí mám, tak má soupeř 600 dřeva a 300 kamene, s tím ani nepokryji náklady. S přeskakováním soupeřů 1 vojákem jsem hluboko ve ztrátě a o zlatě nebo věčném čekání se ani nemá smysl bavit. Nevím, co s tím kdo dělal, ale útoky v pevnosti teď úplně ztratili smysl :-/
U mě ten samí problém nechápu jak to mohli udělat.. od updatu nic nestavím hledám protivníky aspon na 1 drancování a nic.Jen koukám jak mi postupně mizí suroviny.Fakt kravina co udělali,jsem zvědavý co na to říkají vývojáři jeslti je tohle normální je to začarovaný kruh veškeré suroviny co nasbírám přes den mi ukradnou a drancovat nejde a ještě jsem v mínusu.Takhle si nedokážu našetřit ani na jednu tu nejlevnější budovu.Jediný co můžu jsou drahokamy.Chce to opravit do starých kolejí.

Suryio
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 11:04
Vlník Vlník je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno firedaxter Zobrazit příspěvky
Po novom update som si vsimol ze pridali pri vybere poctu vojakov farebny pas ze kolko vojakov by si mal dat. Myslim ze to nie je dobra vec lebo teraz kazdy bude vediet kolkych by mal vybrat a prehra je znizena. Podla mna zla vec. Kazdy vie kliknut podla toho co ti ukazuje. Ja by som to navrhoval aby sa to zrusilo.
Tak na jednom trochu slušném soupeři vyzkoušeno a ten pás je stejně úplně k ničemu. Je to leda tak matoucí :D
Hádám, že náborář vůbec nepočítá s vyšším počtem mágů. Když už nám tedy hra chce nabídnout toto super kvalitní zhodnocení, asi by bylo vhodné tohle riziko někde uvést.

Naposledy upraveno Vlník; 19-12-2015 v 11:36.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 11:23
Strašidlo

Standardní

Ako pozerám viacerí sa na to sťažujú. Aj ja som zvedaví čo na to vedenie. Ja som za zrušenie a nie som asi jediný.
Staré 19-12-2015, 11:52
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Chyba s nezobrazováním některých jednotek před útokem je již nahlášená a už se na ní pracuje.
Statistiky se nijak neměnili, ale i jiní hráči s tím mají problémy. Pokusíme se vyřešit, kde je chyba.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 12:37
Okurek Bigger Okurek Bigger je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Chyba s nezobrazováním některých jednotek před útokem je již nahlášená a už se na ní pracuje.
Statistiky se nijak neměnili, ale i jiní hráči s tím mají problémy. Pokusíme se vyřešit, kde je chyba.
Krom souběžné těžby a stavby je chybou celý zbytek updatu,ale i bez toho se to dalo.
Ukázat počet potřebných warů - berle pro ňoumy,co si to neumí spočítat
Zkrácení za goldy jinak 15 min. - kdo má marnou hlavní postavu a necvičí,může vyniknout aspoň v pevnosti,protože bude všechno protáčet
Klobouk dolů před tím,kdo tohle vymyslel.

Naposledy upraveno Okurek Bigger; 19-12-2015 v 12:38.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 13:27
Strašidlo

Standardní

SlOn nie je problem v tom ze to zle zobrazuje ale v tom ze to tam pridali. Teraz je mensia sanca prehry ked kazdy sa bude orientovat tou pomockou. V ktorej hre ti povedia cim mas utocit? Asi v ziadnej. Ide o to ci si to vies sam vypocitat a nie nejaka pomocka co to spravy za teba. Nechcete rovno spravit BOTa nech to nik nemusi hrat sam? Najlepsie by bolo vratit to ako to bolo.
Staré 19-12-2015, 13:34
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno Okurek Bigger Zobrazit příspěvky
Krom souběžné těžby a stavby je chybou celý zbytek updatu,ale i bez toho se to dalo.
Ukázat počet potřebných warů - berle pro ňoumy,co si to neumí spočítat
Zkrácení za goldy jinak 15 min. - kdo má marnou hlavní postavu a necvičí,může vyniknout aspoň v pevnosti,protože bude všechno protáčet
Klobouk dolů před tím,kdo tohle vymyslel.
Ukazatel je "berle pro ňoumy", ale nikdo tě nenutí se tím řídit.
Do teď fungoval žebříček pevností tak, že tam mohl "TOPKOVAT" nehoubař s minilevelem, stačilo počkat 5 minut na protočení úplně zdarma (teď to je 15 minut) a nic nevylepšovat.

Třeba karlos. to dotáhl na 1. místo a jeho pevnost je celkem malá, ale stálo to dost času a klikání, tak proč ne?

Nechal bych tomu chvilku a uvidíme co to udělá s žebříčkem . . .

Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání