Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 24-08-2013, 00:40
LadyRahl LadyRahl je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Aug 2013
Standardní Gold Víkend

Nastavil jsem si hlídku tak aby mi končila lehce po půlnoci a dostal jsem z gold víkendu bonus, hlídku jsem dostal normální cash, a přítelkyně které končila asi 20 minut po mně už bonusové peníze naskočili, chci se zeptat jak je to možné, a zda se to dá napravit? díky za odpověd
Staré 24-08-2013, 00:52
Shalda83 Shalda83 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2013
Standardní

Ahoj,

Při načítání gold víkendu se vyskytla chyba. Přehazuje to jednotlivé víkendy. To znamená, že chvíli je epickej pak zase zkušenostní...

Nedá se dělat nic jiného než čekat až to Němci opraví, pochybuji že to budou dělat teď večer.

>>ZDE<< je vyjádření z německého fóra - pro bližší info použij překladač
Staré 24-08-2013, 00:53
Kostlivý bojovník

Standardní gold víkend

Dokonce i bráchovy mé přítelkyně naskočili bonusové goldy, jen mně ne, přijdu si tedy dost ošizen....
Staré 24-08-2013, 00:56
RJTOP RJTOP je offline
Banned

Datum registrace: Sep 2010
Post Víkendová akce

Krátce po půlnoci se goldy z hlíkdy 5x nenásobily, nyní už ano. Tvé přítelkyni a jejímu bratrovi hlídka nejspíše končila později než tobě a to v čase, kdy už se odměna 5x násobila.
Staré 24-08-2013, 01:00
Kostlivý bojovník

Standardní

at počítám jak počítám, víkend pro mně začíná o půlnoci tzn 00:01 a pokud mi hlídka končí v 00:05 měl by být bonus už započítán, stejně tak jako se třeba touha obnovuje v 00:00... přijde mi to tedy dost nefér...

+2.post

Citovat:
Původně založeno LadyRahl Zobrazit příspěvky
at počítám jak počítám, víkend pro mně začíná o půlnoci tzn 00:01 a pokud mi hlídka končí v 00:05 měl by být bonus už započítán, stejně tak jako se třeba touha obnovuje v 00:00... přijde mi to tedy dost nefér...
Nejsem žádnej hater, nebo hrotič, ale mám rád spravedlivost a na zlatákovej víkend jsem se dost těšil abych vylepšil náš cech, thats all, ted jsem akorát tak zklamanej, protože mi tohle nepřijde moc fér

Sloučen Doublepost. /RJTOP

Naposledy upraveno RJTOP; 24-08-2013 v 01:07.
Staré 24-08-2013, 01:06
RJTOP RJTOP je offline
Banned

Post Víkendová akce

Jestli sis nevšiml, tak ti tady bylo řečeno, že jde o chybu a proto je to tak, jak to je.

Staré 24-08-2013, 01:09
Kostlivý bojovník

Standardní

To jsem si všiml, a proto sem píšu, abych zjistil zda se tato chyba dá napravit, nebo se mám tedy spíše obrátit na support?

Naposledy upraveno LadyRahl; 24-08-2013 v 01:10.
Staré 24-08-2013, 01:11
RJTOP RJTOP je offline
Banned

Post Víkendová akce

Citovat:
Původně založeno LadyRahl Zobrazit příspěvky
To jsem si všiml, a proto sem píšu, abych zjistil zda se tato chyba dá opravit, nebo se mám tedy spíše obrátit na support?
O chybě Němci ví a snad to brzy opraví, psát kamkoliv by nemělo smysl.
Jestli jsem pochopil správně, jde ti hlavně o ty zlaťáky. S těmi se budeš muset bohužel rozloučit, náhrada není možná.
Staré 24-08-2013, 08:25
Kostlivý bojovník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Magik1983 Zobrazit příspěvky
No jo už sem sy taky všiml sem tam expy navýc jinak se to tváří jak běžný den.
A u mne to střídá expovou výzdobu(95%) gold(4%) a epik (1%) oba servry co hraji s4 a s12. Ani najednom to nedalo navýšení goldu za hospodu.

by to mohly dnes nechat normálně a protáhnout to o jeden den,abychom i ti co nedostaly mely takový malý revanž. určitě nebudu sám.

vynahradit to, prodloužením o jeden den nezní jako špatný nápad, bohužel některým to bonusové goldy dává, jak píšu výše. co se úkolů v hospodě týče, když jsem cca v 1 ránu klikal na postavu která ti zadává úkol, odměny se měnily po každém kliknutí, stejně tak tomu bylo u hlídky, cca každé čtvté kliknutí na hlídku mi ukázalo že dostanu bonus goldy, jinak mi to stále nabízelo normální výplatu
Staré 24-08-2013, 10:49
couda22 couda22 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: May 2012
Standardní

Citovat:
Původně založeno RJTOP Zobrazit příspěvky
Krátce po půlnoci se goldy z hlíkdy 5x nenásobily, nyní už ano. Tvé přítelkyni a jejímu bratrovi hlídka nejspíše končila později než tobě a to v čase, kdy už se odměna 5x násobila.
Ahoj,

toto neni pravda. Je to totalne o nahode. Daval jsem hlidku v patek v 14:30 a v sobotu v 00:30 jsem dostal normalni odmenu. Odehral jsem trochy touhy v hospode a dal hlidku. Pred chvili jsem vyzvedl odmenu za hlidu a pri moji smule jsem dostal opet normalni odmenu. Je to o nahode - pokud ma clovek stesti a server si mysli, ze je v dobe vyzvednuti odmeny za hlidku, zlaty vikend, tak dostane zvysenou odmenu. V opacnem pripade ne.

couda22
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání