Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 30-09-2010, 06:41
twinnis
Guest

Standardní

Tak mie to pohoda utahne - Nokia 7340 ExppressMusic
Staré 30-09-2010, 14:18
Bagrista Bagrista je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

A ty mas nejaky prohlicec nebo normalne bez prohližeče ??
Staré 02-10-2010, 11:55
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Easydeath Zobrazit příspěvky
Najed si na www.opera.com a stahni si aktualni verzi. Udelej si vsechy dostupne updaty. Ja nwm jestli to je telefonem nebo ze mam vse updatovane na posledni verze, ale nemam se spustenim SF problemy. Pokud se budes pripojovat pres telefon adresa je m.opera.com. Vyzkousej tohle, popripade bych se podival po nejakych forech. Doporucuji forum na www.mobil.cz. Zkus se tam poptat na kompatibilitu tveho telefonu s prohlizecem, ktery chces. V krajnim pripadu bych napsal na support od tveho vyrobce telefonu. Urcite ti poradi i tam.
No uz jsem neco podobneho nasel ale bylo to jen pro HTC-cka a tak bych se te chtel zeptat stahl jsem si operu mobile 10 a ty updaty najdu kde.Díky
Staré 02-10-2010, 23:21
Jocar Jocar je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

ja mam ten isty problem.. v opere mi pise ze nemam flash pritom na adobe stranke pise blbosti.. mam mini operu 5.1 android tez 2.2 vsetko udatnute ale nic.. v normalnych prehliadacoch nerozbehnem ani zakladnu stranku..
Staré 03-10-2010, 13:29
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Jocar Zobrazit příspěvky
ja mam ten isty problem.. v opere mi pise ze nemam flash pritom na adobe stranke pise blbosti.. mam mini operu 5.1 android tez 2.2 vsetko udatnute ale nic.. v normalnych prehliadacoch nerozbehnem ani zakladnu stranku..
Mozna by ti tohle pomohlo
http://www.touchpro.cz/?p=clanek&id=14
Staré 04-10-2010, 01:35
xsahr xsahr je offline
Kutnonoš

Odeslat zprávu přes Skype™ xsahr
Standardní

Kazdym dnem/tydnem prijdou na trh v ceske republice nove telefony od HTC. Kam se hrabe iPhone a tak pod. Tam by nemel byt s S&F a podobnymi zalezitostmy zadrhel.
Staré 04-10-2010, 09:02
Jocar Jocar je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

skusil som 5 roznych prehliadacov.. vstavany prehliadac, firefox, dolphin, skyfire, opera mini ale nic.. v kazdom mi urobi to ze mi nacita zakladnu stranku ale ked dam hore login tak mi nevyhodi okna kde sa prihlasujem ale zamrzne mi prehliadac.. som uz bezradny presiel som fora rozne.. a ten topic je na operu mobile ta je v symbianoch pokial viem ja mam operu mini a ta flash nebere z nejakeho dovodu..
Staré 04-10-2010, 12:58
Easydeath Easydeath je offline
Kostlivý válečník

Odeslat zprávu přes ICQ Easydeath
Standardní

20. května 2010 na konferenci Google I/O byl představen Android 2.2. Přidává nové technologie a funkce uživatelého prostředí:
Možnost instalovat aplikace na paměťovou kartu.
Adobe vydalo plugin Adobe Flash 10.1. Není integrován do systému, distribuce je řešena přes Android Market nebo přes stránky Adobe.
Díky JIT (Just-in-time) kompilátoru se podařilo zvýšit rychlost sytému na různých benchmarcích 2x až 5x. Dále je vylepšena správa paměti RAM.
Možnost vytvořit z telefonu WiFi hotspot, nebo sdílet internetové připojení přes USB kabel.
Dva nové režimy telefonu – „car mode“ a „night mode“ (režim v autě a noční režim).
Více nastavení fotoaparátu a kamery.
Přidána podpora pro OpenGL ES 2.0, vícebarevný trackball, vylepšena podpora pro Exchange, Bluetooth a přidána další vrstva vývojářského API.

Na téhle verzi mi jede telefon a nemám se spuštěním S&F žádné problémy. Vážně už nevím, kde by mohl být zakopaný pes, protože někomu to jede a někomu ne. Dneska napíšu na support od Adobu a zkusím zjistit, kde by mohl být problém. Až mi odepíší, budu informovat.
Staré 10-10-2010, 14:19
Jocar Jocar je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Easydeath Zobrazit příspěvky
20. května 2010 na konferenci Google I/O byl představen Android 2.2. Přidává nové technologie a funkce uživatelého prostředí:
Možnost instalovat aplikace na paměťovou kartu.
Adobe vydalo plugin Adobe Flash 10.1. Není integrován do systému, distribuce je řešena přes Android Market nebo přes stránky Adobe.
Díky JIT (Just-in-time) kompilátoru se podařilo zvýšit rychlost sytému na různých benchmarcích 2x až 5x. Dále je vylepšena správa paměti RAM.
Možnost vytvořit z telefonu WiFi hotspot, nebo sdílet internetové připojení přes USB kabel.
Dva nové režimy telefonu – „car mode“ a „night mode“ (režim v autě a noční režim).
Více nastavení fotoaparátu a kamery.
Přidána podpora pro OpenGL ES 2.0, vícebarevný trackball, vylepšena podpora pro Exchange, Bluetooth a přidána další vrstva vývojářského API.

Na téhle verzi mi jede telefon a nemám se spuštěním S&F žádné problémy. Vážně už nevím, kde by mohl být zakopaný pes, protože někomu to jede a někomu ne. Dneska napíšu na support od Adobu a zkusím zjistit, kde by mohl být problém. Až mi odepíší, budu informovat.
dakujem moc krat.. prave presne tuto verziu mam tez aj flash mam cez market nainstalovany.. a telefon mas aky prosim ta?
Staré 10-10-2010, 15:54
Morimundus Morimundus je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2010
Question HTC HD

Jede to někomu na HTC HD ???

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání