Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 23-09-2010, 23:17
ShadowPriest ShadowPriest je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

MÁM PROSBU !!!

Byl by někdo tak hodný a napsal mi klidně PM, na jakém telefonu SaF rozhodně půjdě ? popříapdě jaký software přesnou verzi apod... ?

např ..hele všechny Nokie s S60...nebo já nevim...každej něco plácne a já nevim jakej tel si mám teď vybrat, když zrovna budu novej kupovat... !

děkuji
Staré 24-09-2010, 08:57
Easydeath Easydeath je offline
Kostlivý válečník

Odeslat zprávu přes ICQ Easydeath
Standardní

Citovat:
Původně založeno ShadowPriest Zobrazit příspěvky
MÁM PROSBU !!!

Byl by někdo tak hodný a napsal mi klidně PM, na jakém telefonu SaF rozhodně půjdě ? popříapdě jaký software přesnou verzi apod... ?

např ..hele všechny Nokie s S60...nebo já nevim...každej něco plácne a já nevim jakej tel si mám teď vybrat, když zrovna budu novej kupovat... !

děkuji

Sony Ericsson Xperia x10 OS Android 2.2 - jede mi to uplne bez problemu
Staré 27-09-2010, 21:49
Jocar Jocar je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

ahoj.. no ja mam HTC Desire s androidom 2.2 ale bohuzial mam takto problem.. ked to v akomkolvek prehliadaci otvaram (skusal som vstavany prehliadac, opera mini, firefox) tak prvustranku mi nacita "sfgame.cz" akonahle vsak chcem ist na server sa logovat tak hned po zacati nacitavania mi to stopne prehliadac a dokonca aj ked chcem inu stranku nacitat nespusti sa a ani ked restartnem prehladac.. musim vypnut mobil az potom to ide.. mam tam flash 10,1 aktualizovany tak ak by ste niekto vedeli co robim zle tak prosim o radu.. dakujem
Staré 27-09-2010, 22:43
ShadowPriest ShadowPriest je offline
Kostlivý válečník

Standardní

No to mi neříkej ani ve srandě mám zálusk na telefon s Androidem.... :-(
Staré 27-09-2010, 23:03
Bagrista Bagrista je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Aug 2010
Standardní N85

Zdravím,
mám takový dotaz vlastím telefon Nokia N85 je nejaká šance to na tomto telefonu rozjet (SaF) třeba nějaký prohlížeč nebo něco.
Díky

Edit 1: Tak jsem brouzdal na netu a našel jsem, že by to mohlo jít přes prohližeč SkyFire tak nevím přemýšlím jestli to mám zkusit stáhnout ale mám mobil se symbianem takze nevím nechce to nekdo zkusit za mě??

Naposledy upraveno Bagrista; 28-09-2010 v 20:07.
Staré 29-09-2010, 18:47
Stopak Stopak je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Araxis Zobrazit příspěvky
Jej.. zkuste Operu do mobilu .. verze 5.1 podporuje flash a dokonce i dost stare telefony.. melo by to tam frcet bez mensich problemu
Buď jsem blbej a něco dělám špatně, nebo nevim :D... Stáhnul jsem si Opera mini 5.1, dobrý, zapnu, http:/s3.sfgame.cz - napíše mi "Hra SF vyžaduje adobe flash: Nainstalovat Flash nyní".... kliknu na nainstalovat flash nyní a přesměruje mě to na adobe stránky a tam to píše že "sorry Adobe flash player is not aviable for your Device´s operating system or browser"

Jestli s tím máš zkušenosti tak prosím poraď :)... nebo kdokoliv jiný

Btw: mám Samsunga s5230 STAR
Staré 29-09-2010, 20:09
Kostlivý válečník

Standardní

Uz jsem to tady jednou psal. Podivejte se na www.androidforum.cz. Pokud mate nejaky problem s OS Android at uz jakekoliv verze, najdete tam odpoved a lide, kteri se tam shlukuji vam radi pomuzou. Taky jsem mel po zakoupeni noveho tel. s timto OS problemy a lidi me tam hodne pomohli, proto doporucuji.
Staré 29-09-2010, 20:27
Bagrista Bagrista je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Tak jsem ten skyfire stahnul naistaloval a pokud jsem to zpravne pochopil tak je to americky program a pripojeni pres wifi nejde takze to pro me moc neresi moc nejsem pripojen normalne za money ale spis pres wifi v nejakych kavarnach a to mi take slo skoda zkusim jeste tu operu 5.1 zkousel jsem i tu mobile 10 (myslim ze tak se jmenuje) a opet ze si mam naistalovat adobe flash tak nevim zkusim tu mini
Staré 29-09-2010, 20:42
Kostlivý válečník

Standardní

Najed si na www.opera.com a stahni si aktualni verzi. Udelej si vsechy dostupne updaty. Ja nwm jestli to je telefonem nebo ze mam vse updatovane na posledni verze, ale nemam se spustenim SF problemy. Pokud se budes pripojovat pres telefon adresa je m.opera.com. Vyzkousej tohle, popripade bych se podival po nejakych forech. Doporucuji forum na www.mobil.cz. Zkus se tam poptat na kompatibilitu tveho telefonu s prohlizecem, ktery chces. V krajnim pripadu bych napsal na support od tveho vyrobce telefonu. Urcite ti poradi i tam.
Staré 30-09-2010, 00:35
Elore Elore je offline
Strašidlo

Odeslat zprávu přes Skype™ Elore
Standardní

Mám ten istý problém čo "Stopák" a mám iphone.Skúsim to stou operou a ked to nepojde tak kašlem nato.Už som sa dost načítal a napísal po forach ohladne aplikácii,JB,návodov atd ...
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání